Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem float a firefox

dobrý den,
chtěl bych se zeptat, jestli ste se někdo nesetkal s tímto problémem:
mám jeden div který má nastavenou šířku na 700 px, v něm je div který má šířku 500 px, a výšku zvětšuje podle množstvý text, ten druhý div potřebuju dostat doprava, tak jsem mu dal css vlastnost float:right; funguje to všude jen ne ve firefoxu, protože firefox "nenafukuje " ten první div a dochází k podivnému obtékání následujícím textem. nevíte co s tím? děkuji

takto to vypadá
css:

#menu_1 {
  width: 700px;
}
#menu_2 {
   width: 500px;
   background: blue;
   text-align: center;
   float: right;
}

html:

<div id="box_top" >
       <div id="menu_1" >
             <div id="menu_2">
             text který má "nafukovat tento div
             </div>
text který ve firefoxu podivně obtéká div menu_2