Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem restart pc

když si chci pustit nějáke video v prohlížeči tak se ani nenačte pc se kousne a restartuje ale fšechno ostatní jede bez problému prosím poradtě skoušel sem i přeinstalovat windows dokonce sem nainstaloval i visty i 7 a i tam to blobo už nevim co dál pls poradte.

odinstaluj všechny balíky kodeků co jsi zatím zkoušel.
o chybě aplikace se nejspíš můžeš víc dočíst v prohlížeči událostí (eventvwr.msc).
kdysi jsem používal celkem bezproblémové ffdshow, ale časem jsem přešel na normální přehrávač s vlastními kodeky - vlc.