Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde nainstalovat service pack1

Dobrý den na mém notebooku:
Asus F5VL
CPU: Intel Core 2 Duo T5450 2M Cache, 1.66 GHz, 667 MHz FSB
HDD: 200GB
RAM: 2GB
OS: Windows Vista Home Premium
Grafika: ATI RADEON X2300
Antivir: avast! Free Antivirus 5.1.889

Mi nejde nainstalovat service pack 1.Notebook jsem 2X přeinstaloval kvůli problémům pomocí originální ho přeinstalačního DVD.Nejprve jsem nainstaloval všecny aktualizace pomocí Windovs Update ale pak jsem došel k service pack.Při první Přeinsalaci mi service pack fungoval.

Co to znamena "nejde"? Vypise "nejdem"?
1. skus vypnut antivirus (velmi dolezite)
2. skus to spustat pravy klik - ako administrator

P.S. a neinstaluj ziadne updaty pred SP, NAJPRV sa instaluje servicepack (SP1 a potom SP2) a az potom dalsie updaty (pretoze servicepack je sada zaplat tak zbytocne instalujes nejake zaplaty pred SP).
P.S. idealne poradie instalacie je:
1. cista instalacia z dodaneho DVD (recovery),
2. SP1 (kompletny balik z microsoft.cz pre spravnu verziu Win, na nejakom externom disku alebo DVD)
3. SP2 (kompletny balik z microsoft.cz pre spravnu verziu Win, na nejakom externom disku alebo DVD)
4. antivir a dalsie updaty a dalsie veci

..."Nejprve jsem nainstaloval všecny aktualizace pomocí Windovs Update"......

Na ty update se vyprdni, hned tam dej SP1 a na to SP2.
Co tak ma asi SP1 v sobe..? Vsechny ty updaty, takze je tahas zbytecne.
Pokud si uz tedy nekde nemuzes sehnat instalacku/nebo vyrobit uz s integrovanym SP2.