Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno kde stáhnout recepty z pořadu "babicovi dobroty"

Dobrý den, babička po mně chce vytisknout recepty z posledního dílu pořadu "babicovi dobroty" ale na stránkách novi jsou bud jen videa a nebo kdyz jsem se dostal k receptum tak tam nebylo nikde videt ze kdy to je, googlu jsem se ptal a hodil mi par odkazu na videa ty neprehledni recepty a nefunkcni stránky takže nevíte náhodou někde kde to sehnat?

ok diky všem, si myslím že z toho nezkusí ani pulku driv jsem ji tisknul z kazdeho dilu ale zapomel jsem kde jsem to nasel vzdy xd a moc toho nikdy nezkousela ale reknu ji to

To, to tak bývá, než kuchařka, tak spíš sběračka receptů. Sice je nikdy nepoužije, ale má je do foroty "co kdyby". Moje máti taky spoustu receptů opsala a nikdy nepoužila.
To manželka na to jde opačně - recepty moc neshromažďuje, máme přece internet, tak když chce něco vařit, mrkne na net, tam má pár oblíbených stránek s recepty, něco vybere a vaříme.