Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno odebrat program

Dobrý den,měla bych ještě jeden dotaz.Zřejmě při instalaci hry na PC se mi dostal do Ovládacích panelů program MyPlayCity Toolbar Z Ovládacích panelů nejde odebrat.Vyskočí hláška,že PŘI INSTALACI DOŠLO K ZÁVAŽNÉ CHYBĚ.Vím jen,že se to nějak dělá z nabídky START ze SPUSTIT.Víc nevím.Uměl by někdo poradit,jak program odstranit? Budu ráda za každou odpověď.Děkuji a přeji hezký den.

Všem děkuji za vyčerpávající rady,konečně se po všech těch peripetiích povedlo odstranit.Ještě to zkusím projet tím Antispyw.. ale v nouzáku se mi ovjevila jiná obrazovka,než popisujete v PORADNA.NET.při mém prvním dotazu.Přeji všem hezký den.