Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vlnící se monitor

Včera jsem nainstaloval novou kartu sapphire HD5770.
Vše funguje jak má až na jedno když dohraju hru a vratím se do windowsu tak se mi takových 10-15 vteřin vlní(chvěje)monitor obraz.

Takže už jsem ti odpověděl 2x tak ti odpovím ještě jednou a naposledy.Monitor a pc je zapojeno do jedné přepěťové ochrany která má 7 zásuvek.
a v pc sestavě je zapojeno jen to co je třeba monitor klávesnici tiskárnu myš a web kameru a samozřejmně repro
A jestli tohle není odpověď na tvou otázku tak jsem asi blbej :-)8-)8-)

Odpověděl jsi mi poprvé, že to máš připojeno do jedné prodlužovačky. Ale to nic, holt nedorozumění.
Pokud tam nemáš ještě nějakou společnou/kabelovou/satelitní anténu, tak, zdá se, rušení na zemnícím vodiči nepřichází v úvahu. Škoda, že tvůj monitor nemá DVI.

Was ist das "moje vlastní anténa"?
V podezření je totiž cokoliv (tím myslím skutečně cokoliv vodivého), co je, byť jen náhodou nebo omylem, spojeno s ochranným vodičem, nebo se zemí jako takovou a co je nějak, jakkoliv, spojeno s počítačem (byl tu případ tiskárny, která se kovovým dnem dotýkala ústředního topení, a tím vznikalo rušení).
Také mě napadlo, že by to krátkodobé zavlnění mohlo být od spuštění autokalibrace při změně rozlišení, což by vlastně byl žádoucí jev (byť překvapující).

Ježišmarjá, mě nezajímá, jestli tu anténu používáš, pod hrozbou utětí pravé ruky, výhradně ty, nebo celá místní komunita svědků Jehovových včetně guru Járy! Mě zajímá s čím je ta anténa spojena!
Máš skutečně dar odpovídat ve stylu hotline Microsoftu - sice správně, ale nepovíš to podstatné.

Díky že máš se mnou takovou trpělivost :-)
Ta anténa je ze střechy do set-top-boxu a z toho je vyvedena do mého usb tuneru.
Ikdyž furt nechápu takhle to bylo zapojený i před tím než jsemměl novou graf.kartu a nebyl problém.
Zkusil jsem to odpojit a už se to neukázalo tak doufám že je problém vyřešen
Díky

Když pomohlo odpojení antény, tak si pořiď tzv. galvanický oddělovací člen a ten vřaď do anténního přívodu, abys nemusel anténu stále odpojovat.
Neřeknu ti přesně, kde to koupit, protože některé obchody, o kterých jsem myslel, že to určitě vedou (prodejny TV) to nevedly a koukali na mě jak na vola...

Děkujeme za oznámení. A máš nějaký dotaz?

Pokud ano, tak nejdřív laskavě napiš, jaký máš operační systém, jaký monitor, jaké rozlišení, jakou obnovovací frekvenci, jestli to dělá u všech her a další zbytečné informace.