Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vymazání souboru z g-mailu

Dobrý den,

potřebovala bych poradit s něčím ohledně emailu na googlu.
Měla jsem na emailu uložený soubor ve wordu, který jsem potřebovala předělat.Otevřela jsem ho - normálně se mi otevře ve wordu, ne v pdf. nebo něco podobného.. a začala jsem psát. Během psaní jsem několikrát klikla na tlačítko (disketu), aby se mi soubor uložil. Nicméně potom co jsem ho zavřela jsem zjistila, že nikde uložený není... Samozřejmě, udělala jsem chybu, že jsem si ho hned na začátku z emailu nejprve neuložila...ale když mi to šlo normálně přepisovat, myslela jsem, že se to tam i uloží a nic..Moje přepsaná verze není v emailu ani v počítači..Přijde mi to ale divný..nemělo by to přeci někde být uložené?

Jedná se o bakalářskou práci, takže jsem si kvuli tomu málem vytrhala vlasy...

díky předem za radu

adéla
Zmena predmetu, pôvodne: VYMAZÁNÍ SOUBORU Z G-MAILU (los)

Gmail u přílohy .doc nabízí Zobrazit nebo Stáhnout. Dala jsi tedy Stáhnout a místo uložení jsi zvolila Otevřít pomocí Microaoft Word, ano? V tom případě Word soubor otevře pouze pro čtení! Pak když se klikne na disketu, tak se otevře dialogové okno, kam chceš soubor uložit. Tak nevím, jak se ti to povedlo?

Můžeš zkusit nějakým inteligentním file manažerem (Total Commander) zkusit vyhledat soubory z doby, kdy jsi soubor editovala. Jestli třeba nezůstal uložený někde v Tempu pod názvem např. ~as347sdjpb.

když jsem ale klikala na tu disketu, neotevřelo se mi už žádný okno

Hm, zvláštní, já to zkoušel a okno pro uložení se otevřelo. Někam se ti to ale snad uložilo...

každopádně jsem prohledávala počítač

Jak jsi prohledávala? Ručně? To nestačí, to nenajdeš. Jak jsem už psal, chce to třeba Total Comamnder, Alt+F7 - Rozšířené a zvolit hledat všechny soubory mezi 23.2.2011 19:00 až 23.2.2011 19:10 na disku C:. Samozřejmě časové rozpětí si upravíš podle sebe, když jsi se souborem pracovala.

Tak som to skúsil:

Na Gmaile mám správu a v prílohe je dokument word - otvoril som ho - upravil - stlačil (disketu) a hneď sa ma word opýtal na názov súboru pod akým ho chcem uložiť.
Predvolené umiestnenie mi ponúlo: C:\Používatelia\Moje meno\AppData\Local\Temp - > Word 2010 - > Win7.

Čiže ak som pochopil Teba sa na nič nepýtal a uložil to zrejme do Temp - prezri priečinky vo svojom profile - treba si dať zobraziť skryté súbory a priečinky - inak ich neuvidíš!!!