Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknutoVyřešeno Avast Home 4.6: Automatická aktualizace selhala

Ahoj,
před 2 dny se mi při zapnutí PC objevuje hláška, že Automatická aktualizace selhala (VPS), po kliknutí pro více info je napsáno, že Systém nemůže nalézt uvedený soubor. V log souborech je uvedeno, že návratová hodnota je 0x00000002.
Aktualizace databáze virů mám nastavenou na 4 hodiny a během zapnutého PC to normálně aktualizaci udělalo. Avast používám už několik let a vždy to šlo OK.
Nevíte, čím by to mohlo být způsobeno?
Díky moc

Tiez pouzivam Avast Home a tiez sa mi to uz v minulosti stalo. Myslim ze i na druhy den to pisalo a potom to uz fungovalo normalne.

PS: Dnes si Avast u mna stiahol dve aktualizacie. Zvycajne to byva jedna za den.