Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nenabíhá Windows, natož pak BIOS

Zdravím,
popíšu svůj problém rychle a poprosím o radu někoho zkušenějšího.

Začal se mi před nedávnem vypínat počítač. Vždy se v repráku ozvalo specifické TRRRR a pak přišel shutdown. Jednoho hnusného odpoledne jsem chtěl počítač zapnout a nepovedlo se.

Při zapnutí se objeví logo Biostar (obrazovka) a to tam zůstane až do konce. Také se mi občas stane, že to logo Biostaru občas hází divné problikávající proužky. Pokud by to byl problém s diskem, měl by se spustit BIOS a napsat Error: Operation system not found.

Víte někdo co s tím?

Děkuji mnohokrát

nelíbí se mi ty pruhy... Má to integrovanou grafiku? zkus ji. Odpoj všechno nepotřebné ...disky,sítovky,zvukovky atd atd (ramku nech jen jednu) a zakvedlej kabelama. Dostaneš se i potom do biosu?