Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde BIOS

Mám problém. Prosím o radu. Odešel mi HDD. Ještě jsem několikrát vyzkoušel zda neneběhne ale marně. Pak mi dokonce ani bios nenaskočil. Koupil jsem nový HDD připojil a opět bios nenaběhne. Všechno běží. Ale nenaskočí bios tím pádem ani grafika,klávesnice, myš a nic. Prosím i radu jak aktivovat BIOS??

A, vojín Kefalín, ej, čo to hovorím, HogoFogo, čo takého si představujetě pod tým "nenaběhne BIOS"?
Popiš přesně, co vidíš, či nevidíš a základě čeho si myslíš, že nenaběhne BIOS. Ono totiž, když skutečně nenaběhne BIOS, tak se to popisuje slovy "nenaběhne počítač", protože nenaběhne nic. Takhle možná zavádíš bádání nesprávným směrem.

Odešel mi HDD ... Pak mi dokonce ani bios nenaskočil. Koupil jsem nový HDD připojil a opět bios nenaběhne

bios funguje i když nepřipojíš žádný disk. popsal jsi blbost, a řešíš nesmysl. řešení viz tipy předkolegů.
odpoj veškeré periferie, jestli nabootuješ právě aspoň do toho biosu.