Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede skype ani ICQ

Zdravím, známé z ničeho nic nejde nastarovat skype ani ICQ , neměla s tím doteď žáden problém , internet a ostatní věci jí fungují bez problémů , zapne skype , záda přihlašovací jméno a heslo a čeká a čeká...klidně i celý den , prostě nenajede , nevite co s tím ? děkuju

Pokud je na počítači firewall, tak ICQ, pokud mě paměť neklame (mně totiž ten virus to počítače nesmí), vyžaduje, aby ve firewallu byla povoleno zahájení komunikace s ICQ zvenku. Tak se mrkni, jestli se nezměnilo nastavení firewallu v tomto ohledu.