Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ASUS My Cinema U3000 na Vistach

Zdravím !

Je tu někdo kdo vlastní tenhle krám a funguje mu bez problémů na Windows Vista ? Puvodní Soft co byl na přibalenem CD byl naprosto k ničemu (powercinema) protže byl určen pouze a jen pro XP. Nová verze Power Cinemy je naprosto nefunkční a pořád se zasekávala a shazovala my stroj. Stáhnul jsem si Splash Lite který se zdá být perfektní ale nějak se prostě nedokáže dohodnout s ASUSEm - někdy něco naladí, někdy nic ale většinou to cele spadne a parkrat to hodilo i "modrou". A co je nejhorší W Media centr kterej funguje perfektně mi většinou tvrdí že není připojen tuner, a když ho najde tak se zasekne při ladění nebo při spouštění TV. mam k tomu stažený i "TSSI_U3K" který by měl podle zahraničních fór problém řešit ale ten sám mi dokáže pc take "zrušit".

Mám to vrátit ? :D prosim poraďte nebo napište co ještě je potřeba vědět.

děkuji

JK

1. Nainštaloval si správne ovládače? (Nehovorím o programe Power Cinema...)
2. Na dodanom CD boli ovládače aj pre Vistu, alebo iba pre XP? Ak máš starší model - potom určite iba pre XP...
3. Ak si neinštaloval ovládače na Vistu, lebo na CD neboli - kukni na stránky ASUS-u a stiahni si drivery pre Vistu!!!

Na win8 funguje ovladac z win XP, ktory sa da stiahnut na oficialnej stranke Asusu. Potom cez Spravce zarizeni - pravym na stk7700 - aktualizovat ovladac - z vlastneho umiestnenia - z listu vlastnych umiestneni - volba z Disku (diskety) - vyhladat priecinok s ovladacmi na XP - vybrat a nainstalovat. Funguje mi bez problemov na Windows media center vo win8.