Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zobrazení části jednoho webu na jiném

Zdravím. Chtěl bych se zeptat, né jestli, ale jak je možné dostat z této konkrétní stránky údaje o umístění v řebříčku na jinou, třeba i prázdnou stránku. Potřeboval bych konkrétní kód, nebo aspoň postup. Já osobně ovládám pouze základy HTML a proto bych s tím potřeboval poradit. Konkrétně se jedná o pole ve kterých se zobrazuje :

CoD2 SaD 3vs3
Rating: 843 (62-11-28)
19. (to velké číslo které značí pořadí)

za případnou pomoc děkuji

Na tohle se neda reagovat jinak nez www.jakpsatweb.cz . Evidentne ti chybi elementarni znalosti tohohle oboru a tudiz nemas ani tuseni, co ti tu lide radi. Nevim, jestli vubec tusis, co chces.

Ber to prosim bez urazky, ale nech to nekomu, kdo alespon tusi, ze tech par radku kodu vyse je PHP a jak se pri tvorbe webu pouziva.

jj. Logopedie-kladno.cz je u Onebitu.

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: URL file-access is disabled in the server configuration in /hosting/www/logopedie-kladno.cz/www/pokus/ratting .php on line 18

Warning: file_get_contents(team.asp) [function.file-get-contents]: failed to open stream: no suitable wrapper could be found in /hosting/www/logopedie-kladno.cz/www/pokus/ratting .php on line 18

Warning: DOMDocument::loadHTML() [function.DOMDocument-loadHTML]: Empty string supplied as input in /hosting/www/logopedie-kladno.cz/www/pokus/ratting .php on line 21

Přesně jak jsem čekal, oba máte na hostingu zakázaný přístup na vzdálená data přes funkci file_get_contents() - URL file-access is disabled in the server configuration.

Další možnost je to přepsat přes cURL:

1. Smažte z kódu řádek s

$html = file_get_contents("www.gamepark.cz/team.asp?id=" . intval($teamID));

2. Na jeho místo dejte

//Náhrada za file_get_contents() pro vzdálené data
$ch = curl_init();
curl_setopt($ch, CURLOPT_URL, "www.gamepark.cz/team.asp?id=" . intval($teamID));
curl_setopt($ch, CURLOPT_RETURNTRANSFER, 1);
curl_setopt($ch, CURLOPT_CONNECTTIMEOUT, 5);
$html = curl_exec($ch);
curl_close($ch);

Není zaco, ale ještě detail. Ten řádek pro skrytí chyb smažte a najděte řádek s

$dom->loadHTML($html);

a přepište ho na

@$dom->loadHTML($html);

prakticky to samé jen je tam zavináč.

Zavináč zakazuje chyby pro daný řádek, funkce error_reporting pro celý běh scriptu (nechápu že jsem si to neuvědomil dříve - asi mi chybí to ranní kafe :) ), takže kdyby jste tam náhodou někdy něco přidával tak by jste neviděl svoje chyby (případně kdyby jste tento script includoval do jiných tak by to zakázalo i pro ně a to nemusí být žádoucí).