Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkopírování stránky na další

Zdravím , mám dotaz ohledně webovek. Mám na starosti v práci aktualizaci webovek. Vkládám na x stránek stejnej obsh, jenom každá stránka patří jinému oddělení. Musím to pořád kopírovat a všechny stránky editovat. Je to strašně dlouhý. Někde jsem četl, že seto dá dělat přes příkazy a stránky se aktualizují podle té první sami. Jsem vtom takovej samouk a budu vděčnej za každou radu. Dík HH.

Další inspirace:
http://pc.poradna.net/q/view/625912-zobrazeni-cast i-jednoho-webu-na-jinem

Zajímavý způsob, jak opravdu vykousnout kus jiného webu...
Jak jsem to pochopil já, stáhne se celá jiná stránka, najde se v ní kus podle id a ten kus se zobrazí v další stránce (nebo libovolném počtu dalších stránek).

Pokud ale děláš ty stránky ty, nejjednodušší je opravdu mít ty aktuality v samostatném souboru a ten vkládat libovolným způsobem.

Pokud se jedná o stejný obsah, který má být viditelný na jiných stránkách webu a nechcete používat PHP, ASP.NET či jiné tak není nic lehčího než ten obsah hodit například do novinky.html a potom už na každé stránce místo toho obsahu dát takzvaný iframe - iframe.html

Například :

<iframe src="novinky.html" width="300" height="100">
</iframe>

Ale pokud chcete využít například PHP tak můžete :

<?php
require_once "novinky.html";
?>

Taky by to nebylo problém udělat přes ASP.NET či i JavaScript, ale pokud začínáte tak doporučuji použít iframe. Ikdyž to není moderní, ale pro Vás je to nejlehčí.