Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem místo ď se píšou dva háčky ˇˇ

Nazdar. Mám Windows Xp Proffesional, klávesnici přepnutou na českou, ale když chci napsat třeba ď, tak místo toho aby to při stisknutí háčku nic nedělalo a čekalo to na druhý stisknutí klávesy d, tak to hnedka hodí dva háčky za sebou.
Nevite co s tim?
Diky

Odvirovat je hezká rada, ale ne moc reálná.
Byl jsem u kamaráda minulý týden v pátek. Jeho tátovi nešly háčky jako tobě. Celé jsem to odviroval, projel Superantispywarem a po 5 hodinách jsem to radši přeinstaloval.
Moje podezření padá na to, že často preventivně čistil systém RegCleanerem a CCleanerem.

si ich neodstranil. Ze ti nejaky trapny antivir napise ze neico odstranil este neznamena ze to je odstranene. Nehladiac na to ze ziaden antivir nenajde vsetko.

Moze to robit len vir alebo keylogger alebo toolbar(ak sa to deje len v prehliadaci), alebo proste len nejaky program ktory sa snazi spehovat klavesnicu. Ptz to sposobuje nekorektny kod zaveseny na kbd system hook. Ziadnym cistenim nemoze vzniknut program ktory by sa zavesil na system hook. Aj ked cistenie je tiez kravina.