Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obnovení smazaných souborů z flashdisku.

Dobrý večer. Existuje nějaký nejefektivnější program na obnovení smazaných souborů z flashdisku? Nedopatřením byli vymazány fotky, které nejsou nikde zazálohované. Zkoušel sem recuvu, ale ta mi jich obnovila jen minimum. Poradí někdo něco dalšího? Díky moc všem.

Článek: Jak smazaná data zachránit přes bezplatné programy? …Nebo uspořit čas využitím specializované firmy? (reklama) (los)

můžeš tlouct hlavou do stěny. Můžeš zkusit testdisk, nebo spoustu placených SW.

Ale podle mého to nebude nic platné. Obnova dat z flash je poněkud složitější záležitost a většinou není úspěšná.