Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení wifi routeru TP-LINK

Chtěl bych se zeptat, jestli by někdo neporadil jak správně zapojit wifi router TP-LINK MR3420.
Momentálně mam anténu na internet zavedenou do switche, od něj do wifi routeru a z něj bych chtěl chytit signál na připojení k internetu.Internet a návody jsem už prošel, ale pořád je asi někde nějká chyba!

Předem díky za jakoukoliv radu...

zakázali ti sdělit, jestli už máš nějaké připojení od providera?
ten ti dal konkrétní ip adresu nebo dhcp nastavení?
tplink má nějaký typ? štítek i s přihlašovacími údaji zespodu.
obrázkový návod v .pdf k tomu nedali?
a ty odpovědi tady se ti nelíbí?

propojíš pc s lan routeru, na pc máš dhcp = automatické získání ip.
nastavíš hodnoty od providera do wan rozhraní routeru - předtím jsi to měl nastavené v pc.
nastavíš si wifi (ssid, wpa).