Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem systémový oddíl hdd - raw

Dostal jsem starší počítač na opravu a bohužel se mi podařilo poškodit 30gb systémový oddíl. Zkusil jsem ho připojit ke svýmu pc a opravit chyby. A najdednou je tam systém souborů raw. Naštěstí jsem si důležity věci zálohoval - ale na něco málo jsem zapoměl. Asi už není šance s tím něco udělat? Tedy kromě přeformátování a instalace systému.

Přečtěte si článek o tom, jak na záchranu dat HDD, flash disku, nebo paměťové karty (reklama) (los)

Mě se stalo něco podobného dnes.V avg pc tuneup jsem dal kontrolu ext.usb disku.Na 10% procentech se to seklo a nic dál.Po restartu disk byl viditelnej ale jako by prázdnej.Ve správě disků byla informace,že je ve formátu RAW a nešlo s tím nijak hnout.Nechal jsem ho ale v usb.Až po nějakým čase jsem potřeboval z jinýho důvodu do nouzového režimu (Windows 8.1 PRO 64 bit)a tam najednou byl normálně čitelnej a v NTFS.Po restartu do normálu už to tak zůstalo.Třeba to někomu pomůže.