Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno blokace i-c-q na síti

Zdravím,

náš šéf zmagořil a nechal systémáky, aby zakázaly přístup na blogy, icq a tak podobně. A to tím způsobem, že cokoliv, co obsahuje v názvu stránky řetězec icq se neotevře, dokonce i ve vyhledávači!
Existuje nějakej alternativní jinak pojmenovanej server nebo nějakej způsob, jak nastavit třeba mirandu, aby se připojila na icq při takovýchto opatřeních? Je to šílený, mám tam všechny známý...

Díky Darien

[mod]dodatek od Dariena: (host)[/mod]
Netušil jsem, že internetový odkaz k mému odkazu bude mít icq přímo v názvu, takže nyní už ho díky blokaci ani neotevřu a nevím, co mi tam kdo píše:(( Je o kousek níže...tak případně prosím o kopii nebo na mail desper@seznam.cz

OKi panstvo...
....poradi mi niekto, pokial mam rovnaky problem ale nemam admin prava?
Pouzivam ICQ niekolko rokov denno-denne a som celkom nestastny z toho, ze ma novy zamestnavatel takto odstavil. ICQ web spustit ide, ale ICQ2GO uz nie. Preluskal som vsetky vase navrhy a nic. Nedokazem sa proste nalogovat, ani po premenovani login.icq.com v klientovi na IP ci zmene portov z 5190 na 443 ci 80.
Pingy na login.icq.com prejdu normalne,

Pinging login.icq.com [143.166.82.84] with 32 bytes of data:

Reply from 143.166.82.84: bytes=32 time=146ms TTL=117
Reply from 143.166.82.84: bytes=32 time=148ms TTL=117
Reply from 143.166.82.84: bytes=32 time=146ms TTL=117
Reply from 143.166.82.84: bytes=32 time=147ms TTL=117

Ping statistics for 143.166.82.84:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 146ms, Maximum = 148ms, Average = 146ms

na IP 205.188.179.233, 64.12.200.89 to hadze TIME OUT. Skusal som to cez Mirandu, kedze ICQ na PC nainstalovane nie je a instalovat nemozem, kedze nemam admin prava. Spustit ide ale nie je schopna sa nalogovat na ICQ server.

pri nastaveni login servra na 64.12.200.89 a port 5190, 443, 80 vyhodi to :

"Unable to connect to ICQ login server
The server did not respond to the connection attemptwithin a reasonable time, it may be temporarily down.Try again later. (error 10060)"

ALEBO:

"Unable to connect to ICQ login server
Miranda was unable to make a connection with a server. It is likely that the server is down. In which case you should wait for a while and try again later. (error 10061)"

ALEBO:

"Connection failed.
Login sequence failed for unknown reason.
Try again later."

Please, poradte ak niekoho nieco napadne. Vopred velmi pekne dakujem.:.(