Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obal na tiskárnu

Nemohu sehnat protiprachové pokrývky na tiskárnu. Jsou z takového tvrdšího igelitu a dříve byly k dostání všude stejně jako na obaly na kopírku. Strýc G. ani teta Jyxo nepomohli. Jinak bych měl konkrétně zájem o obal na HP 1220 a 3392.

Díky za případný tip.

Jo, vím co myslíš, kdysi jsem si koupil asi dva tyto obaly jen tak pro univerzální použití, protože byly ve výprodeji se slevou... Od té doby jsem je v podstatě nikde neviděl, asi o ně není na trhu zájem - nebo znáš někoho, kdo počítač a periferie přikrývá...?

Mohli by to mít v nějaké prodejně s kancelářskou technikou, ale dost pochybuju že se to ještě vyrábí. Co tak koupit tvrdší igelit a vystříhat ho dle chuti a tím to přikrývat.. Je to ale vůbec nutné?
Připomíná mi to našeho souseda co zakrývá všechno, monitor přikryje dečkou a reproduktory a myš zabalí do igelitového sáčku.

Doktor Vlach zrovna říkal, že ho ani tak nezajímá osud kuchařky, jako co bude s obědem, když dědeček vstoupil. Teta Kateřina se mu s výkřikem vrhla vstříc (...). Snažila se ho zabalit do přikrývky z velbloudí srsti, ačkoliv měl na sobě ještě mokrý gumový pl᚝. To neměla dělat. Nejen že je to nesmysl balit někoho do přikrývky i s kloboukem, ale dědeček to mimoto nemá rád. Je hrdý na své zdraví a na to, jak je otužilý, a velmi se rozzlobí, když mu někdo věnuje příliš velkou péči...