Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Jak odrusit zdroj k notebooku?

Mam notas Acer Travelmate 225, jsem s nim spokojen az na to, ze pri praci s napajenim pres originalni zdroj vydava integrovana i externi zvukovka velmi neprijemny a rusivy sum, brum apod.
Tohle vsechno ale ustane, prepnu-li na baterii, v tu chvili je vystup ze zvukovky naprosto cisty, bez vedlejsich vlivu. Je jasne, ze na vine je zdroj, takze hledam zpusob, jak jej umravnit.
Muze mi nekdo poradit, co mam vyzkouset? Napadlo mne vyrobit zdroj novy - odruseny, nebo aspon nejaky odrusovaci filtr. Co vy na to?
Predem diky za napady.....

No to je teda věc... ::)
Takže kvůlli připojení zdroje notebooku musíš rozdělat zásuvku a odpojit nulák, hmmm. IMHO (J.) poněkud nebezpečné. :x: A jak může zemění vadit, když šňůra zdroje notebooku má na konci vidličku, tzn. zemnící kolík není použit? Může mi to nějaký elektrikář vysvětlit?

Asi nemá vidličku...ale normální konec. Možná je ta zásuvka blbě zapojená je na to myslím dokonce norma-staré zásuvky používali ve zdi jen dva dráty a společný drát měl jít myslím na nulák a potom až na pravou dírku zásuvky.