Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno putty-debian

dobrý den mám problém s pripojenim k serveru(distribuce debian) v putty.. chtěl bych si zalozit cs1.6 server mám i návod ale nedari se mi prihlasit v putty na muj server do ip dám své IP(93.185.106.141
) port nechám stejny 22(je prednastaveny nevim jestli je spravny ?) pak se mi otevre login zadám jmeno a pak to chce heslo ale nejde psát ...nevíte nekdo co delam spatne ?

Ano, to je v poradku, to je vlastnost. Ze se ti tam neobjevuji hvezdicky jeste neznamena, ze system tvoji aktivitu nevnima. Napis login, zadej heslo I KDYZ SE TI NEODPOCIVATAVAJI ZNAKY a zmackni enter. A budes prihlasen

Nekde te nejaky firewall zarezava, pripadne SSH vyhodnotilo moc spatnych prihlaseni a na chvili te urizlo :-D To je na dotaz na spravce serveru, ne sem.