Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem MM_tank pořád slyší melodii svého mobilu v uších

Dneska pořád slyším slabě melodii svého mobilu, zajímavé že slabě a jen v pravém uchu, teď sem kvůli tomu vylezl z ze záchodu /viz píseň morčat Karel sral.../ co mám dělat ? Je to na psychinu nebo ...furt mě někdo tenhle týden volá a už mě to asi s*re. Co si mám zítra naordionat v hospodě ? Počítám s 12ti desítkama a nějaký prášky na tu hlavu. Becher je na žaludek co je na hlavu ?

Neuroleptika
Patří mezi umělé léky, ale v současné době jsou nadměrně využívané především v psychiatrii a často bezdůvodně podávané i malým dětem. Působí tak, že zcela zablokují průtok informací mezi vědomím a nevědomím, navíc potlačují osobní vůli včetně samotné vůle k životu a znemožňují sebereflexi. Vědomí bývá zastřené, člověk není schopen posuzovat svoje jednání, protože nevidí souvislosti. Psychiatrický pacient, který je léčen těmito léky, se stává nevyléčitelným, protože veškeré konflikty, skryté v hlubinách osobního nevědomí, se zablokují a posílí. Toto zablokování je až na výjimky trvalé a neodstranitelné - tím trvalejší, čím déle léky užívá. Pokládáme podávání těchto látek pod zástěrkou léčení a pomoci za odporný zločin - život člověka je zničený, jeho utrpení značné. Neuroleptika propagují velké farmaceu-tické firmy, kterým z nich plynou nemalé zisky.
Mezi tyto léky patří: Chlorpromazin, Chlorprotixen, Plegomazin, Haloperidol, Tisercin, Thioridazin, z nejnovějších Risperdal, Serquel, Zyprexa. Ve značně vyšších dávkách mohou podobně účinkovat léky jinak užívané proti alergiím - protazin, kinedryl. Všechna neuroleptika mají výrazné vedlejší účinky, u moderních neuroleptik jsou údajně méně razantní, ovšem dle sdělení těch, kdož vyzkoušeli, je razantnější propaganda. Účinky se nemění.

hmm asi si to radši nechám pro sebe...doufám že ten druhej v mý hlavě nebude chtít jít zítra k doktorovi

V každým případě to chce nějakou změnu, propláchnout trubky, vyrazit s kamarádama s přítelkyní. Nemusí to bejt na dlouho. Ale odreagovat, zasmát se. Můj otec mi vždycky radil: a už sis postavil sněhuláka? No a tím mě dycky dostal:-D. A šel sem si postavit sněhuláka, když bylo z čeho. Prášky nebrat:!: