Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno preco je obloha modra???

cital som v jednom casopise ze leonardo da vinci objasnil a vymyslel vela veci a medzi nimi aj toto..a potom mi doslo ze ani neviem preco:-/dik:beer:

ten odkaz od rh je super.uz to trochu chapem.pisem az teraz pretoze moja nliteom osekana instalacka winXP nebola asi dokonala.pri instalaci mi to v jednom mieste vzdy zamrzlo:-/skusam dalsiu:-)tak aspon viem preco je obloha modra..thx homies:beer: