Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem debian-spuštění CS1.6 serveru

dobrý den, je tu někdo kdo má zkušenosti se spouštěním CS1.6 serveru na Debianu ? jsem v tomto celkem zacatecnik a moc se mi to nedari tak hledám pomoc, přečetl jsem si hodne navodu jako npř. ten na konci zprávy a porad nic, moc tomu nerozumim tak delam urcite neco spatne, kdyby mi chtel nekdo pomoct byl bych moc vdecny, poslal bych ty údaje k putty, děkuji všem

http://forum.pipni.cz/viewtopic.php?f=9&t=8608&sid =ecfd0e302b2ffbb13ac6dcaf5095c5ee

Já bych se pokusil poradit ti jiným směrem, i když se ti to nejspíš nebude líbít. Možná jsi zvyklý, že všechno funguje na tři kliknutí, nicméně ve světě serverového software tomu tak není. Lhostejno, jestli pod windows nebo pod linux. U linuxu máš ještě tu nevýhodu, že ho téměř neznáš.
Neříkám, že jsi na špatné cestě, ale nečekej, že to rozchodíš za den. Jestli se ti to podle nějakého step-by-step návodu podaří, skončíš při prvním problému, protože ho nebudeš schopen diagnostikovat.
Máš linux, začni si s ním hrát, nauč se základní příkazy, nauč se něco o sítích a pak už nás ani nebudeš potřebovat.

Obávám se, že v opačném případě jsi odsouzen k neúspěchu a zanevření na linux/CSserver a nebo podobně.

JR

Na intrernate som spravoval nejaky ten rok cs server, takze mozem potvrdit, ze to co ti radi JR je spravne. Jedna vec je spustit samotny server, druha ho spravovat. To spustenie je oproti sprave uplne trivialna zalezitost.
Edit: Inak ta JR poznamku o hackingu je namieste, prave v 1.5 bol pekny bug, cez ktory sa dal hacknut cely server. Pokial si to neopatchoval koledoval si si o problemy.

ja vím že mi radíte dobře, chci se o to zajímat ale nejdřív potřebuju vědět jestli na tom jde ten server vubec spustit protoze jinak nemá cenu abych se o to dál zajímal...jiný server neseženu...fakt nikdo neví co s tím ?