Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem externí hard disk WD My Book Essential 1 TB USB 3.0

Zdravím vás,
včera jsem si koupil tento ext.hard disk, žel po připojení k mému pc se nic neděje :-( Nenaskočilo okénko "nalezen nový hardware". Mám naistalovat nějaké ovládače ? Mám Windows XP Home. PC jsem kupoval koncem roku 2003.
Zkusil jsem to na jiném počítači (rovněž se systémem Windows XP Home) a vše proběhlo v pořádku. Tento počítač je koupený koncem roku 2009. Bude to tím ? (novější=lepší) ?
Může mi prosím někdo poradit ???
Díky předem za radu(y).

Ten samotný driver,
sa nachádza na HDD WD, v adresári Extras - WD SES Device Driver.

A, ak zvolíte tento spôsob (t.j. len driver),
treba ho nainštalovať manuálne (z uvedenej lokalizácie).