Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem chlazení na procesor

Dobré ráno, potřeboval bych poradit s výběrem chlazení procesoru. Poslední dobou celkem dost hřeje. Pc je udržovaný takže v něm neni nadbytek prachu. Základní deska je MSI PT880 Neo v2.0 . V chlazení se moc nevyznám takže potřebuji radu od Vás.. Pc slouží pouze k práci se sadou MS Office, na internet. Nejde mi o vzhled chlazení ale o účinnost.. Děkuji za každou radu či za každý odkaz..:))

Jak píše prasak, zkus vyčistit jak chladič tak asi i vnitřek PC můžeš tam mít zaprášeno i přes průduchy v bedně. Co otáčky ventilátoru u chladiče? Nepoužíváš na to nějaký program? Jak máš vůbec řešenou ventilaci uvnitř skříně? Nepřidával jsi třeba nějaké komponenty dovnitř a s tím spojená kabeláž mohla narušit cirkulaci uvnitř.