Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání pc

Restartuje se mi sám od sebe pc ale hlavní vypínač při restartu svítí a zůstává v zapnuté poloze.Během provozu se restarty několikrát opakují.Poraďte co s tím.Děkuji za každou radu.

Omlouvám se ale byla jsem do dnešního dne mimo.Našla jsem si ale vaši odpověď na můj dotaz a tak odpovídám,snad jsem to pochopila dobře.Systém mám Windows XP profesional a sestava je HP Pavilion.Žádné zásahy jsem nedělala stává se to během jednoduchého provozu a to různě nepravidelně,někdy za hodinu provozu,někdy za dvě,někdy jednou za večer.Pc se restartuje sám od sebe a ten vypínač kterému jsem omylemříkala hlavní je ten mžikový a ten zůstává zapnutý je podsvícený,takže viditelně zapnutý.Děkuji za odpověď.

http://pc.poradna.net/q/view/628790-pocitac-se-res tartuje-novy-zdroj-pro-pentium-4?
http://pc.poradna.net/q/view/625212-restartuje-se- pc
http://pc.poradna.net/q/view/618855-neustaly-resta rt-pocitace

Čemu říkáš hlavní vypínač? Ten kolébkový vzadu pochopitelně sám polohu nezmění. Ten vpředu je mžikový, aspoň u nového ATX standardu a žádnou zapnutou polohu nemá, když na něj netlačíš.
Automatický restart se dá vypnout.

Omlouvám se ale byla jsem do dnešního dne mimo.Našla jsem si ale vaši odpověď na můj dotaz a tak odpovídám,snad jsem to pochopila dobře.Systém mám Windows XP profesional a sestava je HP Pavilion.Žádné zásahy jsem nedělala stává se to během jednoduchého provozu a to různě nepravidelně,někdy za hodinu provozu,někdy za dvě,někdy jednou za večer.Pc se restartuje sám od sebe a ten vypínač kterému jsem omylemříkala hlavní je ten mžikový a ten zůstává zapnutý je podsvícený,takže viditelně zapnutý.Děkuji za odpověď.