Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vložení hodnoty buttonu do pole formuláře

PHP moc nerozumím, tak žádám o pomoc vás.
Potřebuju mít tlačítko button s nějakou hodnotou (<input type="button" value="hodnota1">) a pod tím aby bylo klasický pole (<input type="text" name="textik" value="9">) kam se vloží hodnota buttonu po jeho stisknutí, díky. Vše se musí provádět na jedný stránce.

Přibližně takto, psal jsem to z hlavy, tak tam možná budou syntaktické chyby.

<input type="button" name="tlacitko" id="tlacitko" value="hodnota1" onclick="zkopiruj()"><br />
<input type="text" name="textik" id="textik" value=""><br />

<script type = "text/javascript">
function zkopiruj() {
var x = document.getElementById("tlacitko").value;
document.getElementById("textik").value = x;
}
</script>