Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno IE neotvara stranky

Mam IE6 vo WinXP (SP2), vsetky zaplaty postahovane. Ked do Adress v IE napisem nejaku adresu na ktoru sa chcem dostat, IE mi ju neotvori, zemegula vpravo hore sa toci do osalenia, ale stranku neotvori. Ak vsak v googli dam nieco vyhladat (google mam nastaveny ako domovsku, ta sa mi pri starte IE otvori) a potom kliknem na link, nemam ziadny problem s otvorenim stranky, otvori mi akukolvek. Vo Firefoxe podobne problemy nemam. V com moze byt problem???

a to co ti pisal host hore, nic? myslis, ze sa to pyta len tak, pretoze sa nudi? ok, tak sa aspon pozri, ake dolpnky tvoj IE pouziva, ci tam nahodou nie je nejaky, ktoty sa ti nebude zdat? doplnky si mozes pozriet tak, ze si v IE kliknes na nastroje->sprava doplnkov. default ti zobrazi aktulane pouzivane doplnky ale mozes si vybrat, nech ti zobrazi aj vsetky doplnky, ktore IE pouziva. ale aj tak byt tebou, tak to najprv prejdem adaware( adaware ) a spybot-om( www.spybot.info ), pripadne MS windows defender-om( http://www.microsoft.com/athome/security/spyware/so ftware/default.mspx ).

Skusil som Spybot - nenasiel nic.
Skusil som adaware od lavasoft, nieco nasiel, vycistil som to, problem pretrvava nadalej.
Skusil som aj reinstalaciu ie (rundll32.exe setupapi,InstallHinfSection DefaultInstall 132 %windir%\Inf\ie.inf), nepomohlo, stale ten isty problem.

Jestli ctu dobre, tak to je ten problem po aktualizaci Winu. Kdyz se neco napise do adres. radku - tak to nejde, ale jde otevirat odkazy z oblibenych a nebo primo odkazy na strankach. KB 903581?? (nebo ktera to je) - v poradne se o tom pise snad tyden.