Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno IE neotvara stranky

Mam IE6 vo WinXP (SP2), vsetky zaplaty postahovane. Ked do Adress v IE napisem nejaku adresu na ktoru sa chcem dostat, IE mi ju neotvori, zemegula vpravo hore sa toci do osalenia, ale stranku neotvori. Ak vsak v googli dam nieco vyhladat (google mam nastaveny ako domovsku, ta sa mi pri starte IE otvori) a potom kliknem na link, nemam ziadny problem s otvorenim stranky, otvori mi akukolvek. Vo Firefoxe podobne problemy nemam. V com moze byt problem???

Jestli ctu dobre, tak to je ten problem po aktualizaci Winu. Kdyz se neco napise do adres. radku - tak to nejde, ale jde otevirat odkazy z oblibenych a nebo primo odkazy na strankach. KB 903581?? (nebo ktera to je) - v poradne se o tom pise snad tyden.