Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Soubor Local Settings/Temp/ je poškozen a nečitelný

Zdravim mám problém: neumím (dělat lomítka)
Sooubor nebo adresář C: Documents and Settings majitel local Settings Temp je poškozen a je nečitelný spusťte pomůcku chkdsk.
Díky za odpověď Žaneta
Změna předmětu, původně: Dotaz
Sorry, znovu jsem to upravil, napoprvý jsem nepochopil, co je problém.
(DWarf) (DWarf)

volil jsem příkaz chkntfs, který se rovnou naplánuje do "po restartu". je to alternativa k odklikávání chkdsk.

chkntfs /?
Zobrazí nebo změní kontrolu disku při spuštění počítače.

CHKNTFS /C svazek [...]
  svazek         Určuje písmeno jednotky (následované dvojtečkou), přípojný bod nebo název svazku.
  /C             Naplánuje kontrolu jednotky při spuštění počítače. Není-li jednotka čistá, bude spuštěn nástroj chkdsk.

hlavně nestahuj hovadiny jako je nějaký "system care"

Jen si tím dosereš Windows. Každý BFU má totiž pocit, že musí tunit a zrychlovat a pak se strašně diví, že se mu ten systém rozpadne pod rukama, protože vyfičel důležité položky registru, které nějaký pakoprogram označil za "poškozené."