Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem win 7 v koši

Pořád zlobil pc a teď jsem přišla na to, že je celý v koši. Nejde obnovit, nejde reinstal, protože se to chce instalovat do koše, ale začal chodit. Klekne jenom občas. Jde s tím něco ? díky jajkaplusjajka@seznam.cz

Bohužel v tom koši nic nejde, když dojde k načtení dočasných ovladačů, tak buď klekne nebo se to chce instalovat zase do koše. Dík všem, kdo se nejen smějí (smích je koření života), ale i radí.
Odměna na prodloužení života: triatlon vymysleli cikáni - každé léto pěšky na koupaliště, zaplavat si a hurá na kole domů. :)

no mezitím někam odešel, spustil si sám opravu spouštění, pak počkal až příjdu a napsal, že nejde v žádném op win systému obnovit spuštění pc, odeslal hlášení a vypnul se. Znovu jsem ho zapla a zase normálně jde - zabila bych dementa který vymyslel tak "úžasný program" a poslal ho do světa.Dokonce nejde ani dostat se do biosu, protože OS brání načtení dat!!! Asi se z toho brzo opupínkuju, opět naformátoval nový oddíl do koše.

No stále nevím co s tím, ale nahoře je reklama na bezdotykový koš - třeba je v PC koš - fajnovka.Vše na světě má řešení, jenom o některých ještě nevíme.
Odměna:Kámoška povídá druhé - od teď jsou pro mne chlapi vzduch. Máš pravdu, taky bez nich špatně dýchám.

hihi windows 7 :-) mam ho 2 dny a uz jenom s kosem sem zazil par vtipnych prihod :-)
treba hodim do kose slozku z plochy ale ona je tam porad kdyz ji tam chci hodit znova tak mi to pise neco ve smyslu "nemuzete presunout neexistujici objekt" to same mi to pise kdyz ji chci otevrit :-) ale uz sem na to prisel :-) staci "jenom" restartovat pc a vse je v naprostem poradku :-) win 7 je naprosta revoluce :-)

hm Windows 7 je naprosta revoluce zde kdosi píše a já mu dávám za pravdu. Hlavne v oblasti skenování fotek,audio a video.

Když mám připojenou grabovací kartu WinFast V100 a začnu skenovat skenerem a mám místo něj vybraný omylem Twain webky a v něm je vybraná grabovací karta nastane BlueScreen of Dead a po restartu nejsou ve Windows vidět žádná skenovací zařízení a mohu znova instalovat Windows.

Další "výhoda" Win7 je že jediná zvukovka, přes kterou přehrává bez lupání i čistě nahrává je Realtek HD Audio OnBoard, ale běda jak ji odpálíte, už jiná zvukovka na 100 % funkční pod Windows 7 neexistuje a když maximálně extérní, nebo interní možná jen pro přehrávání.

Win7 má i své plus a to je rychlý zápis na HarDisk a to i na HDD, který je líný jako prase.

Máš pravdu, já jsem úplný debil, který jenom odinstaloval ovladač...family, jestli přestane klekat pc. Win7 je tak úžasný, že bych ho zakopala hluboko pod zem, ale není můj. Zlatý XP profesionál. A ten pc v koši je, klidně se tomu smějte, já jsem takový dementní program nevymyslela, windows dodal takový " inteligentní nedodělaný na nic nenavazující " ....něco. :) :) :)
Hlavně že vydělal.