Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asi shořely jádra...

Ahoj, mám problém s procesorem, jak jsem minule měřil teplotu cpu, byly tam ukázané 4 jádra (40 stupnů při plném vykonu), ale ted jsou tam ukázané jen 2 jádra a procesor se pohybuje normálně okolo 50 stupnů..
Myslíte, že mi shořely ty dvě jádra? Navíc píšu z nouzového režimu, jelikož se mi normalně nechce načíst plocha (Zadám heslo a sekne se to, jde hýbat jen kurzorem). - Šlo by se nějak přihlásit?

Dodatečné informace: Měřeno na SpeedFan, CoreTemp
Notebook
Procesor Intel core i5 M480 2.67GHz (4 jádra)

Sposobil to vir, a nie antivirus. Antivirus ten vir odstranil a tym nieco znefunkcnil - to kde bol ten vir nadrbany.
Snaz sa v buducnosti nezavirit si PC (uz som to pisal, nespustat ziadne cracky ani nelegalne hry, neklikat v emailoch na prilohy, a vypnut autorun a na externe USB sticky pouzivat radsej totalcommander a vobec neotvarat prieskumnikom).