Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hlasovanie o nove logo - poradna.net - kolo c.3 - obnovene

vidim, ze sa tu nudite, skoro vsetky dotazy su vyriesene, tak zacneme 3. kolom o nove logo poradna.net. na buduci tyzden uz definitivne zvolime nove logo poradna.net a zverejnime aj nasho utajeneho favorita. :o)
p.s.: ako som na niekoho zabudol, tak nech sa ozve.
//edit: pridal som navrh. c.6, tak prosim hlasujte este raz.

=========================================== ==============================
1, navrh c.1 - Máslo
[logomaslo1ga5me.jpg]
================================================== =======================
2, navrh c.2 - Machy_CZ
[poradna.jpg]
================================================== =======================
3, navrh c.3 - deadhead
[poradna7qe1sd.jpg]
================================================== =======================
4, navrh c.4 - anarchist1 (vytvořila L. Kořenářová)
[logo12zb.png]
================================================== =======================
5, navrh c.5 - anarchist2 (vytvořila L. Kořenářová)
[logo22du.png]
================================================== =======================
6, navrh c.6 - anarchist2-Machy_CZ
logo odstranene z hlasovania
======================================= =========== ========================

anarchistovo logo je asi první, které mě z těch, co se tady mihly opravdu zaujalo. Ale ta šedá je na něm moc světlá, a hezky se to ztrácí obzvláště na trošku tmavším pozadí.

Co to přeplácnout žlutou? Ta se k modré hodí přece jen líp.

[logo22d_poradna.png]