Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plnění inkoustu do multifunkčního zařízení

Poradte mi prosím. Hodlám koupit multifunkční zařízení. U jakých typů je možnost plnění catrige inkoustem. Jaké jsou případně vhodné pro běžnou domácnost ( nejnižší náklady na provoz, jednoduchost ovládání a spolehlivost). Hledal jsem jak jsem mohl ale na tyto otázky jsem odpověď nenašel. Dík za každou radu,pokud nebude špatná.:))
[mod]zmena kategórie, pôvodne: Návrhy (los)[/mod]

ja osobne by som siel do canonu ktory ma oddelene farebne naplne navyse som nasiel vyrobcu kvalitnych naplni ktore stoja 3-4x menej ako originaly canonacke a nemam s nimi ziaden problem uz vyse roka (pouzivam do roznych canoniek).
plnenie cartridgov zo striekaciek je rozporuplne ja sam som to tak robil cca 6 rokov a zalezi od vela veci ci je clovek uspesny alebo nie. navyse som sa vzdy pritom uspinil a neslo to par dni z ruk dole;o)))

Jo, to byly doby, kdy cerna cartridge byla s podtlakem a do tech barevnych se to "nalevalo" :-D
Ted mas v naplnich penovou hmotu, takze to pri plneni spodem nikam netece, nemusis "lehnout" na napln a zalepovat, abys dosahl podtlaku apod. Ted to zvladne bez uspineni a pomoci dodavaneho obrazkoveho navodu uplne kazdy.

tak to ti dam plnit moju nebohu (este tlaci ale inak je na skrini) xeroxku ktora sice ma hubovu hmotu (ta uz byva v tlaciarnach davno) ale pod nou je samozrejme ulozny priestir na atrament...ten ked sa zaplni zacne atrament vyplnat obsah hubovitej hmoty a neskor cez otvor vytekat. ked nemas priezracne naplne tak mas msolu a uspinis sa asi vzdy.