Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Plnění inkoustu do multifunkčního zařízení

Poradte mi prosím. Hodlám koupit multifunkční zařízení. U jakých typů je možnost plnění catrige inkoustem. Jaké jsou případně vhodné pro běžnou domácnost ( nejnižší náklady na provoz, jednoduchost ovládání a spolehlivost). Hledal jsem jak jsem mohl ale na tyto otázky jsem odpověď nenašel. Dík za každou radu,pokud nebude špatná.:))
[mod]zmena kategórie, pôvodne: Návrhy (los)[/mod]

Nevim, na kolik ti prijd plneni Canonu, ale ja si koupim pro svou HP asi za 330 Kc soupravu (Crocodile) se tremi barvami a vystaci mi to na 2x plneni. Takze naplneni barevne cartridge (vsech barev) me prijde na necelych 170Kc.
Co se tyka cerne, je to jeste veselejsi, protoze za 220Kc dostanu krabicku, ktera vystaci asi na 4 naplneni...

Díky za rady. Původně jsem chtěl jsem koupit epsonku. Zdálo se mi výhodné mít každou barvu zvlášť a zdálo se mi z fotek že kartriče jsou průhledné, což by možná usnadňovalo plnění. Nakonec jsem dal na vaše a kamarádovy rady a objednal HP 1610, tak uvidím jestli budu spokojený.Asi jo protože stejně nebudu mít s čím porovnávat. Kámoš má 1510 a říká že pouze při tisku fotek se mu na cca každé třetí fotce objeví stopa po kolečkách unašeče, ale jinak prý dobrý.

ja osobne by som siel do canonu ktory ma oddelene farebne naplne navyse som nasiel vyrobcu kvalitnych naplni ktore stoja 3-4x menej ako originaly canonacke a nemam s nimi ziaden problem uz vyse roka (pouzivam do roznych canoniek).
plnenie cartridgov zo striekaciek je rozporuplne ja sam som to tak robil cca 6 rokov a zalezi od vela veci ci je clovek uspesny alebo nie. navyse som sa vzdy pritom uspinil a neslo to par dni z ruk dole;o)))

Jo, to byly doby, kdy cerna cartridge byla s podtlakem a do tech barevnych se to "nalevalo" :-D
Ted mas v naplnich penovou hmotu, takze to pri plneni spodem nikam netece, nemusis "lehnout" na napln a zalepovat, abys dosahl podtlaku apod. Ted to zvladne bez uspineni a pomoci dodavaneho obrazkoveho navodu uplne kazdy.

tak to ti dam plnit moju nebohu (este tlaci ale inak je na skrini) xeroxku ktora sice ma hubovu hmotu (ta uz byva v tlaciarnach davno) ale pod nou je samozrejme ulozny priestir na atrament...ten ked sa zaplni zacne atrament vyplnat obsah hubovitej hmoty a neskor cez otvor vytekat. ked nemas priezracne naplne tak mas msolu a uspinis sa asi vzdy.