Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Naformátování DVD-R

Zdravím,
pokouším se naformátovat DVD-R 4,7GB (smazat z něj všechna data), ale ani za boha se nemůžu zbavit 15,1MB, které se mi na DVD usadily. Mám Win Vista.
Nemá někdo řešení, popřípadě program na smazaní těch 15MB?

Mimochodem proč to sem píšu - chci si něco vypálit, jenže ImgBurn mi píše "Disc Not Empty". Tudíž nemůžu zahájit vypalování.

Proboha, co máš pořád s tím formátováním? Nechej to být. Až budeš vypalovat a strčíš médium do vypalovačky, tak si program prozkoumá médium a pokud nebude prázdné, tak se zeptá, jestli ho může smazat. Formátuje se DVD-RAM, kdežto DVD-RW se pouze maže.