Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno UPC Internet

Dobrý den,
Máme internet od společnosti o2 jenže i přes to vše co platíme je to velice pomalý a je problém zde kde bydlím natahnout více a když navýší neuvěřitelně to padá... a proto hledáme nějaký jiný internet...
Chtěl bych se zeptat jeslti tu někdo nemá zkušenosti z UPC (poskytovatelem internetu) a něco by mi o nich napsal... protože jejich cenny nejsou špatné. Podpípadě doporučil jiného poskytovatele internetu díky.

já budu rád když mi to vubec pujde... spíše mi jde o to když se stane nějaká chyba.. do kdy někoho pošlou ... jeslti jsou ochotní apod..
mimochodem mají u služby napsané

"Po skončení akční nabídky budete platit plnou cenu (494 Kč), viz ceník internetu. Instalace i připojovací poplatek jsou jednorázové poplatky. Připojovací poplatek nevybírá technik instalující službu, bude účtován v první faktuře."
těch 494kč je koenčná cena ? není třeba po roce vyšší apod ? nějaké skyré poplatky ?...

Tady je problém že bydlím na vesnici a obávám se že tam nic nenaměří... nic méně za pokus nic nedám... platí se za to něco ? když si je pozvu domu a vyzkouší jestli bych zde net chytil ?

+ na jednom foru jsem se dočetl v koentářích že k UPC určitě nemám chodit ... strašně podvádí apod. tak nevím :)

Moment, ty chceš říct, že bydlíš na vesnici a tvé srdéčko zatoužil po UPC? Tak s tím se, chlapče, rozluč. Ani v Brně (dokonce ani v Praze, či v jiných městech) není všude. Tvůj úmysl získat internet od UPC se rázem dostává dostává do kategorie "veselé příhody z natáčení".