Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC x obrazovka

Ahoj. Jednou jsem aktualizoval Nod 32 a windows dohromady. Chtělo to restart a tak jsem ho dal. PC jelo ale obrazovka nereaguje. Monitor jsem skusil připojit na notebook, a u něj to jede. Nevíte, jak to zpravit?

Tak mas vadny PC, aktualizace s tym nemaju nic spolocne. Alebo mas ten monitor blbo zapojeny (napr. do onboard grafiky a mas v PC aj dalsiu grafiku apod). Skus vsetky vystupy grafiky ak ich je tam viac. A poriadne dotlacit kabel do monitora aj do grafiky.

Na diagnostiku HW problemu najprv skusit clear CMOS, potom odpajat a vymienat HW az kym nezistis co je vadne.