Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nemôžem sťahovať.

Zdar,

problém som hľadal cez Google a nič, tak sa obraciam sem.

Nemôžem už pár dní sťahovať súbory z internetu, vždy keď ich chcem uložiť píše "Už tam nie sú žiadne súbory." Skúšal som sťahovať rôzne súbory z viacerých stránok a vždy to píše. Miesto na hdd mám, na internete som pomocou Wifi na notebooku na nejakej cudzej nezaheslovanej sieti, doteraz neboli skoro žiadne problémy, len teraz, že nemôžem sťahovať.
Skúšal som cez Operu aj IE, takže problém v prehľadávači zrejme nebude.
Netuším čím to je, tak snáď niekto identifikuje problém.

Ďakujem

1. kliknem na link aby som stiahol súbor, používam Operu
2. Vyhodí mi tabuľku, normálne... Spustiť, Uložiť, Zrušiť...
3. Dám Uložiť, vyhodí tabuľku kde si vyberiem priečinok na stiahnutie, dám Uložiť a vyhodí Už tam nie sú žiadne súbory.
4. Kliknem OK a hodí ma to naspäť na tabuľku s adresármi.

Ešte som našiel
http://answers.yahoo.com/question/index?qid=201103 19195918AAfn1qL
takže teraz aj tam hľadám pomoc.