Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s nastavením routeru.

Dobrý den
Mám problém s nastavením problému.

Stáhl jsem si program GameRanger.
Umožnuje hrát hry po LAN.
Nainstaloval jsem ho regnul se vše v pořádku.

Když se chci připojit do hry tak mi to hodí tuto hlášku
symmetric nat router
your internet connection is behind a symmetric nat router that will prevent your hosting.You are very unlikely to connect to all players in the game.
Click "learn more" to find out how to resolve this problem
You may prefer to find someone else to host instead

V routeru jsem to nastavil podle tohoto
http://www.gameranger.com/support/network/?i_ip=32 32235876&x_ip=1547624476&r_ip=3232235777&rt=2&pp=0

Ale dělá to pořád.
Nevíte někdo v čem je problém??

V tom TP-Linku si nastav v sekci DHCP Adress reservation. Dle své mac adresy si nastav tebou preferovanou IP a ponech DHCP mod abys se dokázal připojit i s něčím jiným. Ten TP-Link ti pak bude trvale přidělovat tu tvou požadovanou. Pokud ale jsi až za routerem operátora, vyžádej si od něj přihlašovací údaje k tomu zařízení a pak to forvarduj až na tom operátorově zařízení. Pokud ti údaje nedá sám, trvej na tom ať ti forvarding naprogramuje sám. Taky je možné, že operátor po vzoru hromady jiných povoluje pouze porty 80, 3 apod pro ty nejrozšířenější služby a zbytek filtruje...takže dotaz na tvého ISP.