Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s preinstalovani windows

zdravim . chtel bych prosivas poradit s preinstalovanim windowsu . vim jak se to dela ale kdyz chci v biosu nastavit at se pc zapina pres cd -rom tak v biosu se mi objevi same cisla a vubec nemuzu nic prescit . takze ani nevim kde to mam hledat ! vetsinou sou tam same nuly . existuje jeste nejaky zjiny zbusob jak to preinsatlovat ? diky lakis
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Můžeš to napsat česky? A uvést nějaké bližší informace? Verze Windows, typ základní desky, ...

Do biosu nemusíš lézt, stačí během postu aktivovat boot menu, většinou klávesa F11 (viz manuál základní desky).

Jakou máš základní desku? Jak lezeš do BIOSu? ( většina PC to má na stisknutí klávesy Delhned po spuštění, notebooky nejčastěji F2)
Bílé písmo na černé obrazovce neznamená, že jsi v BIOSu . Neměl jsi na harddisku ještě Linux?