Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problemy s preinstalovani windows

zdravim . chtel bych prosivas poradit s preinstalovanim windowsu . vim jak se to dela ale kdyz chci v biosu nastavit at se pc zapina pres cd -rom tak v biosu se mi objevi same cisla a vubec nemuzu nic prescit . takze ani nevim kde to mam hledat ! vetsinou sou tam same nuly . existuje jeste nejaky zjiny zbusob jak to preinsatlovat ? diky lakis
Změna kategorie, původně: Software. Windows jsou operační systém. (karel)

Jakou máš základní desku? Jak lezeš do BIOSu? ( většina PC to má na stisknutí klávesy Delhned po spuštění, notebooky nejčastěji F2)
Bílé písmo na černé obrazovce neznamená, že jsi v BIOSu . Neměl jsi na harddisku ještě Linux?