Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem CD jako pevný disk?

Kdysi jsem tak letmo pochytil, že existuje způsob jak použít CD stejně jako HDD, tj. kopírování souborů, přejmenování, odstranění... Mám na mysli podporu v PC, který ji nemá HW (tj. bez speciální mechaniky a CD). Hledal jsem na netu a narazil na Nero InCD 4, ale nepodařilo se mi zjisit zda je free?

Máte s tím někdo zkušenosti (jakýkoli)? Nebo i s jiným programem co "udělá" z CD pevný disk?

Děkuji,
Pavel

Ano, jedná se o paketový zápis. Jednak to umí InCD, jednak existují mechaniky s podporou tzv. MountRainier (tam, pokud je mi známo, nepotřebuješ pak pro vlastní zápis žádné drivery). Ale bezpečnost takových dat je dost diskutabilní.

Jediné IMHO j. použitelné řešení je DVD-RAM