Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spadnutí exploreru.exe

Ahoj mám takový problém že pokaždý když otevřu určitý adresář v počítači tak se mi najednou objeví chybové hlášení, kliknu na neodesílat a spadne mi proces explorer.exe. Nepomáhá ani když kliknu na tlačítko Ladění. Mám Windows XP, docela mě to štve protože se k těm souborům pak musím dostávat jinak a vždycky mi to zavře všechny složky tak by mě zajímalo čím to může být? Díky.

Nejsou náhodou v té inkriminované složce nějaké .avi nebo .mp3, které jsou "trochu nestandardní" (narušená struktura) a explorer padá po najetí myší nad ten soubor? Zkus se jich zbavit (třeba Total Commanderem, případně vymazat z příkazového řádku).

Mám tam videa v různých formátech (avi, flv, wmv) ale spadne to aniž bych na něco najel kurzorem. Nejde zjistit který přesně soubory za to můžou a ty pak zkusit nějak opravit? Některý ty videa jsou pro mě důležitý a nechci je mazat.