
Spadnutí exploreru.exe
Ahoj mám takový problém že pokaždý když otevřu určitý adresář v počítači tak se mi najednou objeví chybové hlášení, kliknu na neodesílat a spadne mi proces explorer.exe. Nepomáhá ani když kliknu na tlačítko Ladění. Mám Windows XP, docela mě to štve protože se k těm souborům pak musím dostávat jinak a vždycky mi to zavře všechny složky tak by mě zajímalo čím to může být? Díky.
můžeš použít např. Total Commandera
alebo si sprav poriadok v kodekoch, pretoze toto sa najcastejsie vyskytuje ked otvoris zlozku s filmami, a windows zacne generovat nahladi tych videi. Ked mas bordel v kodekoch, tak to potom takto pada.
a kde se vypinaji ty nahledy?
prepnes si zobrazenie napr. na Zoznam alebo iny typ, ziadne velke ikony a podobne.
alebo tuna si to najdi, je tam navod
http://www.zive.sk/ladime-windows-7-poltucet-tipov -na-skryte-nastavenia/sc-3-a-286857/default.aspx
Nejsou náhodou v té inkriminované složce nějaké .avi nebo .mp3, které jsou "trochu nestandardní" (narušená struktura) a explorer padá po najetí myší nad ten soubor? Zkus se jich zbavit (třeba Total Commanderem, případně vymazat z příkazového řádku).
Mám tam videa v různých formátech (avi, flv, wmv) ale spadne to aniž bych na něco najel kurzorem. Nejde zjistit který přesně soubory za to můžou a ty pak zkusit nějak opravit? Některý ty videa jsou pro mě důležitý a nechci je mazat.
vypnutí náhledů videa:
zkus.