Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Složení pc

Zdravim lidi chtěl bych si pořídit nový PC ,ale nechce se mi mi kupovat celý.Nenapíšete mi tady někdo prosím co zakoupit za hardware aby to jelo i na ty nejnovější hry.Děkuji za odpověd. ps.díly je jedno jaké hlavně aby jelo ;)

Nedomnívám, ale tam to už složeno je a od člověka, který tomu rozumí a má to pěkně rozškatulkované podle ceny.
Podle tvé logiky, kdyby se (dejme tomu) někdo zeptal, jakou pěknou knížku přečíst a já bych mu nějakou doporučil, taky bys vyskočil s tím, jestli se domnívám, že tady nikdo pěknou knížku nenapíše?

TY nevyskakuj. Jak píšeš, sestavy jsou všude. Tak proč ony ano a tyhle ne? Kromě toho:
a) nikoho nenutím použít zrovna tohle
b) sestavy jsou obměňovány - samozřejmě, když cenový posun není výrazný...
c) jaký je rozdíl mezi sestavou a tím, co nazýváš "katalogem"? Vždyť tam jsou SESTAVY v ceně do 5000 Kč, 10 000Kč atd., ať si každý vybere (a spolu s vysvětlením proč).
Nebo, jak si vlastně představuješ sestavu? To jako bez konkrétně uvedeného typu? V čem tě mnou doporučovaná stránka neuspokojuje? (konkrétně, prosím!)

Das si do okienka "hledani" vpravo hore slova PC sestava a najdes minimalne 10 stejnych dotazov za posledny mesiac.
Kedze nevieme co uz tam teraz mas a co z toho je pouzitelne tak vseobecne potrebujes zakl.dosku, CPU, RAM , grafcku kartu, zdroj.
HDD a CDROM predpokladam mas nejake pouzitelne SATA.