Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skoro prázdná flashka se připojuje celou minutu

Zdravím,
neumím si to vysvětlit, ale jedna moje flashka Kingston Datatraveler 4GB (s otočným kovovým chráničem) se mi po připojení k notebooku s Windows 7 Home Premium chytá celou minutu, než se objeví ve Správci zařízení! Vteřinovka opravdu oběhla celý ciferník. Pokaždé. Přitom jinde se chytá ihned, např. ve staré šunce v práci s XP Prof. SP2 se chytne za dvě tři vteřiny. Je na ní 3,56GB volných z 3,72GB.
U volby automat. přehrávání mám odškrtnuto Použít funkci Přehrát automaticky pro všechna média a zařízení. Správce zařízení tvrdí, že pracuje správně. To sice ano, ale šíleně pomalu se připojuje.
Jiné flashky Kingston ( 1GB a jiný typ) se mi v tomto notebooku přihlásí, než stihnu otevřít Počítač. Co mám prosím zkontrolovat, abych nemusela čekat tuto neskutečnou dobu? Díky předem!

mám odškrtnuto Použít funkci Přehrát automaticky pro všechna média

odškrtnuto znamená zatrženo nebo ne?
nemá cenu nad tím filosofovat, jediná správná volba je zakázat autorun...

REGEDIT4

; Vypnuti Autorun pro vsechny media, cely PC
[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\policies\Explorer]
"NoDriveTypeAutoRun"=dword:000000ff

...a taky windowsovi zakázat náhledy obrázků (v průzkumníku)

...a videí:

regsvr32 /u shmedia.dll

vyhoď to:

Kingston DataTraveler 101 4GB
Rychlost při zápisu:5 MB/s
Rychlost při čtení: 6 MB/s

fungující flashka vypadá jako xporter.