Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Koupě LED televizoru

Do ložnice manželce chci vyměnit starý skleňák za LED televizor 19'' do ~6 500,- Kč. Samsung, Grundig, Philips, LG, jiný - do které značky jít? Mám vyhlídnutý Samsung UE19C4000, ale menší peníze jsou milé.

Nechci Te ukecavat na nejakou kravu velkou,jinak i LCD se da slusne nastavit na malou zravost pri normalni sledovanosti.Osobne bych volil LE32C670-lze velice slusne nastavit,ma uz i DVB-S2 tuner(C,T),pri pouziti CAM modulu si vystacis s 1ovladacem,jak na satelitu,tak na kabelovce.
je to sice vetsi LCD a drahsi,nez uvadis,ale volba je to privetiva..

cenove je to ale teda proti tomu co chtel ... :-D

ja bych rekl, ze pokud jde po cene, tak bych nekoukal na to jestli je LED nebo ne, u TV s cenou nad 13.000,- bych uz ale asi radeji take volil LED.
A co se tyka velikosti, tak na obcasne koukani se v loznici bych jako minimum volil 26".